ČLÁNKY KE ZBOŽÍDětské koberce

Většina z nás považuje koberec za nedílnou součást domácnosti. Dodává každé místnosti útulnost a pocit tepla domova. V současné době se pomalu, ale jistě trendy opět vrací ke starým, dobrým kobercům. Nejen díky své funkci (termoizolace), ale také z hlediska designu.

Zobrazit celý text

Výběr hudebního nástroje pro vaše dítě

V tomto článku jsme si pro vás připravili několik rad, jak vybrat pro dítě ten správný hudební nástroj, který ho bude bavit. Než začnete vybírat konkrétní hudební nástroj pro vaše dítě, je potřeba si uvědomit jeho vyspělost.

Zobrazit celý text

Jak vybrat kufry

Kvalitní cestovní zavazadlo je jednou z podmínek bezproblémového cestování. V článku uvedeme několik rad, jak vybrat cestovní kufr tak, aby co nejvíce vyhovoval Vašim požadavkům a nárokům

Zobrazit celý text

Harmonika (Akordeon)

Informace  a výuka hry na harmoniku.

Zobrazit celý text

Housle

Housle jsou strunný smyčcový nástroj se čtyřmi strunami laděnými v čistých kvintách. Mají hlubokou tradici v evropské klasické hudbě, většina skladatelů jim věnovala důležitou část svého díla.

Zobrazit celý text

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací